33 498 77 15

Wardyński Okna i Drzwi telefon 33 498 77 15
ul. Kustronia 11 (wejście od ul. Partyzantów)
43-300 Bielsko-Biała (woj. śląskie)
Mirola

Mirola

Firma Mirola działa na rynku od roku 1991 i specjalizuje się w produkcji rolet, moskitier oraz bram domowych lub przemysłowych.

Wśród rolet nakładanych, firma oferuje takie modele jak AK-FLEX, wykorzystywane zarówno podczas budowy nowych obiektów, jak i renowacji starszych budynków. Ich uniwersalność sprawia, że mogą być dopasowane do każdej konstrukcji i grubości muru. Są one kompatybilne ze wszystkimi oknami pochodzącymi od znanych producentów. Wśród produktów tego typu dostępne są, między innymi, modele Opoterm, SKS Hella czy TOP PSI.

Firma Mirola produkuje także rolety podtynkowe, które charakteryzują się precyzją wykonania oraz wysoką trwałością. Są one bardzo wygodne w użyciu, a dzięki swoim właściwościom zapewniają intymność oraz izolację termiczną.

Wśród rolet dostępne są również modele antywłamaniowe, które znacznie utrudniają włamywaczowi dostanie się do wnętrza budynku. W ofercie znajdują się także produkty nadprożowe i zewnętrzne.

W asortymencie tego producenta można znaleźć także rozwiązania, które zabezpieczą wnętrza przed insektami. Posiadamy modele drzwiowe, okienne stałe oraz plisowane, uniemożliwiające insektom dostanie się do pomieszczenia, jednocześnie nie ograniczając dostępu światła.

Mirola oferuje także szeroki wybór bram przemysłowych rolowanych i segmentowych. Doskonale sprawdzają się one w halach budowlanych, magazynach oraz sklepach. Obok rozwiązań dedykowanych dla firm, pragniemy Państwu zaoferować również szeroki wybór produktów dedykowanych dla garaży. Wśród nich znajdują się modele rolowane oraz segmentowe.

Każdy z produktów firmy Mirola posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe i bezpieczne. Wszystkie objęte są 24 miesięczną gwarancją. Producent oferuje także serwis i przeglądy pogwarancyjne, które pomogą wydłużyć żywotność produktów.

Nasi partnerzy: